Flott innsats i Hovedløpet
Postet av Hedrum Orienteringslag den 3. Aug 2008
Marie startet 4 minutter etter Tonje, men tok igjen dette forspranget etter noen poster da Tonje bommet. Etter 7 poster så ledet Marie med 1m32s foran Andrea Nilsson fra Larvik OK. I mål var det imidlertid Tonje som ble best av våre og havnet på en 3. plass. Marie kom på en fin 4. plass.
Ellers så stilte også Sondre og Stian til start i klasse H 16. Ingen av disse har fått trent slik de hadde ønsket pga skader/sykdom. Allikevel klarte de å komme på hhv plass 41 og 32 av 88 startende. Neste år er det Junior-NM for disse 2 og da stiller de nok mer forberedt.
På lørdag var det sprint-distanse og disse 4 stilte da også. Her gikk det ikke så bra selv om Tonje var godt fornøyd med sitt løp.
Runa Fremstad fra Larvik OK vant sin klasse på lørdag og Mathias Nalum Olsen fra Larvik OK vant sin klasse på søndag for 3. året på rad. Vi gratulerer.
Frem til onsdag er det O-landsleir. Sondre, Marie og Tonje skal være med på dette. Her får man mye trening og treffer mange andre o-løpere fra hele landet i diverse aktiviteter.
Resultater lørdag - sprint
Resultater søndag - langdistanse
Fornøyde jenter på premieutdelingen i årets hovedløp |
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Hedrum Orienteringslag

Saksdokumenter til årsmøtet
09.03.2025

Innkalling til årsmøtet 2025
16.02.2025

HOL spørreundersøkelse 2025
21.01.2025

Saksdokumenter til årsmøtet
25.02.2024