Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 6 May
kl 18:00 - 19:00
HOL egentrening
Sat 8 May
kl 10:00 - 16:00
MOT.TV - treningssamling Skien
Sun 9 May
kl 10:00 - 15:00
MOT-TV cup 2 og ungdomsløp for løpere opp til 20 år- O-challenge - Sandefjord
Tue 11 May
kl 17:00 - 19:00
Vestfold vårcup for løpere fra 20 år og yngre - mellom - Sande
Thu 13 May
kl 18:00 - 19:00
HOL egentrening
Tue 18 May
kl 17:00 - 19:00
Vestfold vårcup - sprint for løpere fra 20 år og yngre - LOK
Thu 20 May
kl 18:00 - 19:00
HOL egentrening
Sat 22 May
kl 10:00 - 18:00
MOT.TV - treningssamling Notodden
Sun 23 May
kl 10:00 - 18:00
MOT.TV - treningssamling Notodden
Thu 27 May
kl 18:00 - 19:00
HOL egentrening
Tue 1 Jun
kl 17:00 - 19:00
Vestfold vårcup - skogsprint for løpere fra 20 år og yngre - Lardal
Thu 3 Jun
kl 18:00 - 19:00
HOL egentrening
Sat 5 Jun
kl 10:00 - 15:00
MOT-TV cup 3 - Notodden
Mon 7 Jun
kl 18:30 - 20:30
HOL styremøte nr. 4
Tue 8 Jun
kl 17:00 - 19:00
Vestfold vårcup - sprint for løpere fra 20 år og yngre - Sandefjord OK
Thu 10 Jun
kl 18:00 - 19:00
HOL egentrening
Tue 15 Jun
kl 17:00 - 19:00
Vestfold vårcup - for løpere fra 20 år og yngre - Trollo OL
Fri 18 Jun
kl 17:00 - 16:00
MOT-TV Camp Stokke
Tue 3 Aug
kl 00:00 - 23:59
Hovedløpet og O-landsleiren
Sun 15 Aug
kl 10:00 - 15:00
MOT.TV cup 4 - Kjose
Sat 28 Aug
kl 10:00 - 15:00
MOT-TV cup 5 - OTO/Botne
Sat 4 Sep
kl 10:00 - 16:00
MOT-TV - Kampen om Skagerak
Sun 3 Oct
kl 10:00 - 15:00
MOT-TV cup finale - Sandefjord
Fri 5 Nov
kl 12:00 - 20:00
MOT-TV - Borås O-event
Sat 4 Dec
kl 17:00 - 16:00
MOT-TV Røsskleiva samling
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 6 May
kl 18:00 - 19:00
HOL egentrening
  Les mer  
Tue 4 May
kl 17:00 - 19:00
Avlyst - Vestfold vårcup - mellom for løpere fra 20 år og yngre - HOL
  Les mer  
Sun 2 May
kl 10:00 - 15:00
Ungdomsløp for utøvere under 20 år - POL
  Les mer  
Sat 1 May
kl 10:00 - 15:00
MOT-TV cup 1 og ungdomsløp for løpere opp til 20 år - Larvik
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 18:00 - 19:00
HOL egentrening
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 17:00 - 19:00
AVLYST - Vestfold vårcup for løpere fra 20 år og yngre - sprint - Botne
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 18:00 - 19:00
HOL egentrening
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 18:00 - 19:00
HOL egentrening
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 18:00 - 19:00
HOL egentrening
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 18:00 - 19:00
HOL egentrening
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 18:00 - 19:00
HOL egentrening
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 18:00 - 19:00
HOL egentrening
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - egentrening
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 21 - POL
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 18:00 - 20:00
HOL årsmøte
  Les mer  
Thu 18 Mar
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - langtur
  Les mer  
Wed 17 Mar
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 20 - LOK - ukensløype
  Les mer  
Tue 16 Mar
kl 18:00 - 20:00
HOL trening Hedrum ungdomsskole - avlyses, egentrening!
  Les mer  
Thu 11 Mar
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - interval
  Les mer  
Wed 10 Mar
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 19 - SOK
  Les mer  
Tue 9 Mar
kl 18:00 - 20:00
HOL trening Hedrum ungdomsskole - O teknikk
  Les mer  
Thu 4 Mar
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - langtur
  Les mer  
Wed 3 Mar
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 18 - POL
  Les mer  
Tue 2 Mar
kl 18:00 - 20:00
HOL trening Hedrum ungdomsskole - Intervall
  Les mer  
Mon 1 Mar
kl 18:30 - 20:30
Styremøtet HOL nr. 2
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - interval
  Les mer  
Wed 17 Feb
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 17 - OK Skeidi
  Les mer  
Tue 16 Feb
kl 18:00 - 20:00
HOL trening Hedrum ungdomsskole
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - langtur
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 16 - LOK
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 18:00 - 20:00
HOL trening Hedrum ungdomsskole - rolig joggetur
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - testløp - utgår
  Les mer  
Wed 3 Feb
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 15 - HOL - ukes løype
  Les mer  
Tue 2 Feb
kl 18:00 - 20:00
HOL trening Hedrum ungdomsskole - Intervall - utgår
  Les mer  
Thu 28 Jan
kl 18:00 - 19:00
HOL egen trening pga corona
  Les mer  
Wed 27 Jan
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 14 - SOK
  Les mer  
Tue 26 Jan
kl 18:00 - 20:00
HOL egen trening pga corona
  Les mer  
Thu 21 Jan
kl 18:00 - 19:00
HOL egen trening pga corona
  Les mer  
Wed 20 Jan
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 13 - POL, avlyst pga corona
  Les mer  
Tue 19 Jan
kl 18:00 - 20:00
HOL egen trening pga corona
  Les mer  
Mon 18 Jan
kl 18:00 - 20:00
Styremøte nr.1 HOL
  Les mer  
Thu 14 Jan
kl 18:00 - 19:00
HOL egen trening pga corona
  Les mer  
Wed 13 Jan
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 12 - OK Skeidi - utgår pga corona
  Les mer  
Tue 12 Jan
kl 18:00 - 20:00
HOL egen trening pga corona
  Les mer  
Thu 7 Jan
kl 18:00 - 19:00
HOL egen trening pga corona
  Les mer  
Wed 6 Jan
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 11 - LOK - utgår pga corona
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 18:00 - 20:00
HOL egen trening pga corona
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
HOL egentreing pga corona
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 10 - SOK - utgår pga corona
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
HOL egentreing pga corona
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 18:30 - 20:30
HOL styremøte nr. 7
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
HOL egentreing pga corona
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 9 - Skien OK - utgår pga corona
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
HOL egentreing pga corona
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
HOL egentreing pga corona
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 8 - LOK - utgår pga corona, men poster henger ute
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
HOL egentreing pga corona
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 7- POL - Utgår pga corona, men poster henger ute
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - interval
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 6 - SOK - utgår pga corona, men poster henger ute
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
HOL trening Hedrum ungdomsskole - O teknikk
  Les mer  
Sat 14 Nov 2020
kl 11:00 - 15:00
Rørholtmarka Rundt - OK Skeidi
  Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - langtur
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 5 - Skien OK
  Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
HOL trening Hedrum ungdomsskole - Intervall
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 18:30 - 21:30
HOL styremøte nr. 6
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline