Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 1 Mar
kl 18:30 - 20:30
Styremøtet HOL nr. 2
 
Tue 2 Mar
kl 18:00 - 20:00
HOL trening Hedrum ungdomsskole - Intervall
 
Wed 3 Mar
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 18 - POL
 
Thu 4 Mar
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - langtur
 
Tue 9 Mar
kl 18:00 - 20:00
HOL trening Hedrum ungdomsskole - O teknikk
 
Wed 10 Mar
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 19 - SOK
 
Thu 11 Mar
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - interval
 
Tue 16 Mar
kl 18:00 - 20:00
HOL trening Hedrum ungdomsskole - Intervall
 
Wed 17 Mar
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 20 - LOK
 
Thu 18 Mar
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - langtur
 
Tue 23 Mar
kl 18:00 - 20:00
HOL årsmøte
 
Wed 24 Mar
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 21 - POL
 
Thu 25 Mar
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - testløp
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 18 Feb
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - interval
$item.username  
  Les mer  
Wed 17 Feb
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 17 - OK Skeidi
$item.username  
  Les mer  
Tue 16 Feb
kl 18:00 - 20:00
HOL trening Hedrum ungdomsskole
$item.username  
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - langtur
$item.username  
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 16 - LOK
$item.username  
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 18:00 - 20:00
HOL trening Hedrum ungdomsskole - rolig joggetur
$item.username  
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - testløp - utgår
$item.username  
  Les mer  
Wed 3 Feb
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 15 - HOL - ukes løype
$item.username  
  Les mer  
Tue 2 Feb
kl 18:00 - 20:00
HOL trening Hedrum ungdomsskole - Intervall - utgår
$item.username  
  Les mer  
Thu 28 Jan
kl 18:00 - 19:00
HOL egen trening pga corona
$item.username  
  Les mer  
Wed 27 Jan
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 14 - SOK
$item.username  
  Les mer  
Tue 26 Jan
kl 18:00 - 20:00
HOL egen trening pga corona
$item.username  
  Les mer  
Thu 21 Jan
kl 18:00 - 19:00
HOL egen trening pga corona
$item.username  
  Les mer  
Wed 20 Jan
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 13 - POL, avlyst pga corona
$item.username  
  Les mer  
Tue 19 Jan
kl 18:00 - 20:00
HOL egen trening pga corona
$item.username  
  Les mer  
Mon 18 Jan
kl 18:00 - 20:00
Styremøte nr.1 HOL
$item.username  
  Les mer  
Thu 14 Jan
kl 18:00 - 19:00
HOL egen trening pga corona
$item.username  
  Les mer  
Wed 13 Jan
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 12 - OK Skeidi - utgår pga corona
$item.username  
  Les mer  
Tue 12 Jan
kl 18:00 - 20:00
HOL egen trening pga corona
$item.username  
  Les mer  
Thu 7 Jan
kl 18:00 - 19:00
HOL egen trening pga corona
$item.username  
  Les mer  
Wed 6 Jan
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 11 - LOK - utgår pga corona
$item.username  
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 18:00 - 20:00
HOL egen trening pga corona
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
HOL egentreing pga corona
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 10 - SOK - utgår pga corona
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
HOL egentreing pga corona
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 18:30 - 20:30
HOL styremøte nr. 7
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
HOL egentreing pga corona
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 9 - Skien OK - utgår pga corona
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
HOL egentreing pga corona
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
HOL egentreing pga corona
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 8 - LOK - utgår pga corona, men poster henger ute
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
HOL egentreing pga corona
$item.username  
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 7- POL - Utgår pga corona, men poster henger ute
$item.username  
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - interval
$item.username  
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 6 - SOK - utgår pga corona, men poster henger ute
$item.username  
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
HOL trening Hedrum ungdomsskole - O teknikk
$item.username  
  Les mer  
Sat 14 Nov 2020
kl 11:00 - 15:00
Rørholtmarka Rundt - OK Skeidi
$item.username  
  Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - langtur
$item.username  
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 5 - Skien OK
$item.username  
  Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
HOL trening Hedrum ungdomsskole - Intervall
$item.username  
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 18:30 - 21:30
HOL styremøte nr. 6
$item.username  
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - testløp
$item.username  
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 4 - HOL
$item.username  
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
HOL trening Hedrum ungdomsskole - O teknikk
$item.username  
  Les mer  
Sat 31 Oct 2020
kl 16:00 - 19:30
Larviksløpet m/halloween-o - LOK
$item.username  
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - langtur
$item.username  
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 3 - OK Skeidi
$item.username  
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
HOL trening Hedrum ungdomsskole - Intervall
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - interval
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 2 - POL
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
HOL trening Hedrum ungdomsskole - Intervall
$item.username  
  Les mer  
Sun 18 Oct 2020
kl 11:00 - 13:30
Klubbmesterskap sprint og mellomdistanse - Byskogen barnehagen
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
HOL trening Bøkeskogen - langtur
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Vinterjukola 1 - LOK
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
HOL trening Hedrum ungdomsskole - Intervall
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep 2020
kl 16:30 - 19:30
Høstcup 7 - Neset - LOK
$item.username  
  Les mer  
Sun 27 Sep 2020
kl 11:00 - 15:00
MOT.TV finale - POL
$item.username  
  Les mer  
Sat 26 Sep 2020
kl 09:30 - 14:00
Granbardugnad
$item.username  
  Les mer  
Fri 25 Sep 2020
kl 15:00 - 23:30
Lavvotur for mannfolka
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 16:30 - 19:30
Høstcup 6 - ? - SOK
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 18:30 - 21:00
HOL styremøte nr 5
$item.username  
  Les mer  
Sun 20 Sep 2020
kl 10:00 - 14:00
Høstgampen HOL
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 16:30 - 19:30
Høstcup 5 - Håsken nord - Andebu IL
$item.username  
  Les mer  
Sat 12 Sep 2020
kl 11:00 - 16:00
O-challenge med MOT.TV - Goksjø-Fevang - SOK
$item.username  
  Les mer  
Fri 11 Sep 2020
kl 00:00 - 23:59
Fjordcup Annika
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep 2020
kl 16:30 - 19:30
Høstcup 4 - Sundåsen - Stokke IL
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline